Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

Šioje privatumo politikoje pateikiame informaciją apie tai, kokiais būdais renkame, kokiais tikslais tvarkome ir kaip saugome Jūsų asmens duomenis. Ši informacija ypatingai svarbi, todėl prašytumėme su ja atidžiai susipažinti.

Ši privatumo politika taikoma visiems asmens duomenims, kuriuos Jūs pateikiate mums arba kuriuos mes renkame ir tvarkome Jums pateikiant mums individualius užsakymus arba naudojantis elektronine parduotuve, pasiekiama adresu www.manpatogu.lt, kurią valdo UAB „VEDITA“ (juridinio asmens kodas 300008854, registruotos buveinės adresas Žodiškių g. 6, LT-11235 Vilnius) (toliau šioje politikoje „mes“).

1. Asmens duomenys, tvarkymo tikslai, teisinis pagrindas ir saugojimo terminas

Žemiau pateikiame lentelę, kurioje nurodyta esminė informacija apie tvarkomus asmens duomenis, šių asmens duomenų tvarkymo tikslą, tokio tvarkymo teisinį pagrindą ir minėtų duomenų saugojimo terminą.

Asmens duomenysTvarkymo tikslasTeisinis pagrindasSaugojimo terminas
Vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono nr., pristatymo ir/ar mokėjimo adresas(-ai), pristatymo metodas ir vieta, prekės pavadinimas, modelis, kiekis, suma, komentaras prie užsakymo Prekių pirkimo-pardavimo sutarties sudarymas ir vykdymas Pirkimo-pardavimo sutartis 10 metų nuo paskutinės sutarties įvykdymo dienos
Vardas, pavardė, el. pašto adresas, telefono nr., užsakymo nr., prekės pavadinimas, modelis, grąžinimo priežastis, kita informacija Prekių keitimas ir/ar grąžinimas, pinigų grąžinimas Teisinė prievolė 1 metai nuo duomenų pateikimo datos
Vardas, el. pašto adresas, užklausos/žinutės turinys Užklausų/žinučių nagrinėjimas ir atsakymas Teisėtas interesas ir/ar taikoma teisinė prievolė 1 metai nuo duomenų pateikimo datos

2. Asmens duomenų saugojimo terminas

Mes saugome Jūsų asmens duomenis ne ilgiau, negu to reikalauja duomenų tvarkymo tikslai ar numato teisės aktai. Informacija apie konkrečius tvarkymo tikslus ir tais tikslais gautų Jūsų asmens duomenų saugojimo terminus pateikiame lentelėje aukščiau.

Nebereikalingi asmens duomenys ir/ar duomenys kuriems yra suėjęs saugojimo terminas yra sunaikinami ir/ar negrįžtamai ištrinami.

Mes įsipareigojame imtis visų galimų techninių ir administracinių priemonių užtikrinti, kad asmens duomenys būtų sunaikinami ir/ar ištrinami tikslingai, sąžiningai ir neprieštarautų teisės aktuose nustatytų terminų reikalavimų.

3. Asmens duomenų atskleidimas

Mes galime atskleisti Jūsų asmens duomenis tretiesiems asmenims. Šie asmenys gali būti:

 • prekių pristatymo paslaugų teikėjai, jeigu pasirenkate pristatymą į paštomatą ar namus;
 • mokėjimo paslaugų teikėjai, jeigu už prekes atsiskaitote internetu ar banko kortele atsiimant prekes studijoje;
 • valstybės ir savivaldybių institucijos bei kiti asmenys, atliekantys pagal įstatymą jiems pavestas funkcijas, jeigu gauname jų prašymus arba siekiame mūsų teisėto intereso pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus;
 • teisės konsultantams ginčų atveju.

4. Asmens duomenų saugumas

Mes tvarkome Jūsų duomenis vadovaudamiesi Europos Sąjungos bendruoju duomenų apsaugos reglamentu, Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu, Lietuvos Respublikos elektroniniu ryšių įstatymu ir kitų susijusių aktų reikalavimais bei kontroliuojančių institucijų nurodymais.

Mes imamės tinkamų techninių ir organizacinių priemonių, skirtų apsaugoti, kad perduodami, saugomi arba kitaip tvarkomi Jūsų asmens duomenys nebūtų netyčia ar neteisėtai sunaikinti arba prarasti, pakeisti, neleistinai atskleisti ar sudarytos sąlygos su jais susipažinti.

5. Jūsų teisės

Jūs turite šias su Jūsų asmens duomenimis susijusias teises:

 • teisę reikalauti ištaisyti arba, atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus papildyti savo neišsamius duomenis;
 • teisę žinoti (būti informuotam) apie savo asmens duomenų tvarkymą;
 • teisę susipažinti su savo duomenimis ir žinoti, kaip jie yra tvarkomi;
 • teisę reikalauti ištaisyti arba atsižvelgiant į asmens duomenų tvarkymo tikslus papildyti savo neišsamius duomenis;
 • teisę perkelti savo asmens duomenis;
 • teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi Jūsų asmens duomenys ir bet kada atšaukti savo sutikimą tvarkyti asmens duomenis;
 • teisę sunaikinti ir būti pamirštam.

Norėdami pasinaudoti šiomis teisėmis, prašome kreiptis į mus raštu vienu iš žemiau nurodytų el. pašto adresų.

6. Slapukai

Slapukai – tai tekstinės rinkmenos, kurias mes išsaugome Jūsų kompiuteryje ir kuriomis galime pasinaudoti dar kartą Jums apsilankius mūsų internetinėje svetainėje. Jie padeda mums atpažinti Jus kaip mūsų internetinės svetainės lankytoją, išsaugoti lankymosi joje istoriją ir pagal tai pritaikyti Jums asmeninį turinį.

Mūsų internetinėje svetainėje yra naudojami šie slapukai, kurių detalus sąrašas, jų funkcijos ir galiojimo laikas pateikiamas šioje lentelėje:

Slapuko pavadinimas Paskirtis Galiojimo laikas
currency Saugoma atsiskaitymo valiuta 1 mėnuo
language Saugoma svetainės kalba 1 mėnuo
PHPSESSID Asmeninis sesijos slapukas, reikalingas identifikuoti sesiją. Iki sesijos pabaigos
_ga Šie slapukai naudojami statistiniai informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti. Gauti duomenys naudojami ataskaitoms rengti ir siekiant patobulinti puslapį. 2 metai
_gid Slapukas renka informaciją apie prisijungusius vartotojus ir yra naudojamas siekiant atskirti unikalius vartotojus, priskiriant jiems unikalų identifikatorių (ID). 24 valandos
default Unikalus sesijos numeris Iki sesijos pabaigos
_gat_gtag_ua_119416615_1 Šie slapukai naudojami riboti užklausų skaičių 10 min

Slapukų naudojimą galite kontroliuoti pakeitę savo naršyklės nustatymus. Daugiau informacijos apie tai, kaip pašalinti slapukus, o taip pat kitos naudingos informacijos, susijusios su slapukų naudojimu, galite rasti interneto svetainėje http://www.allaboutcookies.org/.

Mes naudojamės svetainės analizės paslauga Google Analytics, kuri leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Atkreipiame dėmesį, kad būtinieji slapukai yra naudojimosi interneto svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų, negalime būti tikri, kaip ir ar iš viso veiks mūsų interneto svetainė. Tai, be kita ko, gali reikšti, kad negalėsite atlikti mokėjimų už prekes.

7. Privatumo politikos atnaujinimas ir/ar pakeitimai

Paskutinė atnaujinimo data: 2020 m. vasario 21 d.

Mes pasiliekame teisę bet kada atnaujinti ir/ar pakeisti šią privatumo politiką. Atnaujinta ir/ar pakeista privatumo politika įsigalioja nuo jos paskelbimo mūsų internetinėje svetainėje www.manpatogu.lt dienos. Todėl Jums rekomenduojame periodiškai patikrinti šią privatumo politiką atkreipiant dėmesį į viršuje nurodytą atnaujinimo datą.

8. Kontaktinė informacija

Jei turite klausimų dėl Jūsų asmens duomenų tvarkymo naudojantis mūsų elektronine parduotuve, pageidavimų ar pastabų, susisiekite su mumis:

 • UAB „VEDITA“
 • juridinio asmens kodas 300008854
 • registruotos buveinės adresas Žodiškių g. 6, LT-11235 Vilnius
 • tel. Nr. +37064636414
 • el. pašto adresas info@manpatogu.lt